Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
           Pramogų industrijos nuolat kinta kartu su naujausiomis komunikacijos tendencijomis ir technologijomis, žmonių vertybėmis, vartojimo įgūdžiais, gyvenimo būdu ir stiliumi. Todėl katedros pedagoginis ir mokslinis kolektyvas gilinasi į nūdien kuriamas įvairias pramogas, specifinius skonio ugdymo ir pramoginius projektus, išliekamąją vertę turinčias lokalias ir globalias pramogų kultūros reprezentacijas. Visa tai sudaro pramogų industrijų lauką, o tiek jaun, tiek ilgametę patirtį turintys katedros dėstytojai studentus supažindina su plačiahorizončiu pramogų industrijų kraštovaizdžiu.
         Vykdant aukštojo mokslo studijas, katedroje laikomasi vieningos nuomonės, kad kūrybingas žmogus nebijo eksperimentuoti ir taip kurti inovacijas. Jis ne tik dirba, bet ir visą gyvenimą plečia ir gilina savo žinias bei ugdo gebėjimus, stengiasi rasti novatoriškus sudėtingų ir netikėtų situacijų sprendimus. Siekiama, kad rengiami pramogų industrijų ir renginių inžinerijos specialistai savo profesinės veiklos srityse gebėtų kurti novatoriškas pramogas ir atitinkamuose kontekstuose kūrybiškai adaptuoti jau esamas, organizuoti ir vesti renginius, naudotis naujausiomis informacijos, komunikacijos ir renginių inžinerijos technologijomis, objektyviai ir nešališkai vertinti pramogų pasaulio tendencijas, kelti pramogų komunikacijos kokybę, orientuotis pramogų industrijų lauke ir jį analizuoti, suprasti pramogų industrijų užkulisius ir pramogų vartotojų auditoriją, laisvai improvizuoti idėjomis, o įgyjamas komunikacijos, rinkodaros, vadybos ir inžinerijos žinias bei praktinius įgūdžius taikyti sparčiai besikeičiančios rinkos sąlygomis.
 
Trumpai apie katedros vykdomas studijų programas:
Pramogų industrijų studijų programa orientuota į pramogų idėjų, pramoginių renginių formatų, pramogų inovacijų kūrimą, renginių organizavimą, įvairių užsienio pramoginių projektų inovatyvų adaptavimą Lietuvoje, jų populiarinimą, pramogų kultūros bei etikos kūrimą ir plėtojimą. Taip pat studijuojami verslo ir vadybos dalykai, orientuojantis į pramogų komunikaciją, o ne į pramogų vadybą. Pramogų industrijų specialistas geba integruoti efektyvią komunikaciją profesinėje veikloje, kurti ir taikyti kūrybinius sprendimus ir komunikacijos strategijas valdant pramogų industrijų lauką, vis labiau įsiterpiantį ne tik į kiekvieno iš mūsų gyvenimą, laisvalaikį ir pomėgius, bet ir į darbą bei užimtumą.
Renginių inžinerijos studijų programos ugdomos kompetencijos: inžineriniai scenos sistemų ir konstrukcijų sprendimai, apšvietimas, įgarsinimas, inžineriniai pirotechnikos ir lazerių efektų panaudojimo sprendimai, 3D Mapping projekcijų technologijos, renginių techninė priežiūra ir sauga. Baigus renginių inžinerijos studijų programą įgyti gebėjimai ir kompetencijos leidžia dirbti specializuotose, techninius renginių erdvių (pavyzdžiui, scenos) sprendimus vykdančiose įmonėse, renginių organizavimo agentūrose, teatruose ir kino teatruose, verslo, konferencijų ir susirinkimų centruose, parodų rūmuose, radijuje ir televizijoje. Beveik visada renginių inžinieriai, skirtingai nei pramogų industrijų specialistai, dirba anapus scenos, renginio, kūrinio demonstravimo erdvės. Valdydami įvairias technologijas ir įrengimus, renginių inžinieriai užtikrina, kad įvairūs renginiai, įskaitant ir pramoginius, būtų techniškai tvarkingi, sėkmingi ir saugūs
  • Puslapio administratoriai:
  • Edita Gedvilė
  • Eivina Staniulytė
  • Diana Pachomovaitė
  • Vita Urbelionytė Šlekienė
  • Angelė Tamulevičiūtė
  • Justas Nugaras
  • Veronika Cicėnaitė
  • Tautvydas Parapinavičius
  • Ana Luisa Monse
  • Ramunė Uždavinytė
  • Živilė Sederevičiūtė Pačiauskienė
  • Justė Kareivaitė