Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Mokslas

Kūrybos komunikacijos katedra prisideda prie bendros Vilniaus Gedimino technikos universiteto vizijos tapti pažangiausiu technikos universitetu Baltijos šalyse, vienijančiu mokslą, studijas ir verslą kuriant inovatyvią visuomenę.
Vykdomi kvalifikaciniai mokslo darbai
 
2009-2013 m. bendra tema: Kūrybinių industrijų teorija ir praktikos (05S)
2011 m. tema: Kūrybinių industrijų teorija ir praktika
2012 m. tema: Verslumo skatinimas kūrybinėse industrijose
2013 m. tema:  Kūrybinė komunikacija ir medijos verslui ir visuomenei
 
2014-2018 m. bendra tema: Inovacijų ir kūrybingumo sampratos ir modeliai kūrybinėse industrijose (03S)
2014 m. tema: Inovacijų ir kūrybingumo samprata
2015 m. tema: Medijų kūrybinės strategijos šiuolaikinėse komunikacijos struktūrose ir mokslo ir meno tyrimų metodologijos palyginamoji analizė.
2016 m. tema: Tarpdiscipliniškumas kūrybinėse industrijose ir kūrybiškumas visuomenės komunikacijoje
Katedros narių atliekami tyrimai:
Verslo modelių inovacijos elektroninėje erdvėje (03S, 07T);
Kūrybinio (inovacinio) proceso valdymas (03S);
Kūrėjui įtaką darančios aplinkos tyrimai (08S, 03S);
Kultūriniai, istoriniai ir socialiniai saviraiškos tyrimai medijuotame mene. (03H Menotyra);
Medijų kūrybinės strategijos šiuolaikinėse komunikacijos struktūrose (05S, Sociologija);
Mokslo ir meno tyrimų metodologijos palyginamoji analizė, menininko tapatumo tyrimas, meno žmogaus gerovei tyrimas, miesto ir miestiečio tapatumas (visi – 05S);
Inovacijos mene ir kūrybinėse industrijose: lyginamoji analizė (05S, 08S);
Verslumas ir verslininkystė kaip veikla ir kaip diskursas kūrybinėse industrijose (05S, 08S);
Kultūros ir meno komunikacija kūrybinėse industrijose (05S, 08S);
Kūrėjui įtaką darančios aplinkos tyrimai (05S, 08S).
Kūrybinių industrijų studentų grupė - teatrų festivalyje Rokiškyje
 
Vasario 24 – kovo 19 d. visi teatro žmonės renkasi Rokiškyje, kur vyksta Lietuvos profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams – 2017“. Tai didžiausias regioninis profesionalių teatrų renginys, kuriame pasirodo garsiausi kolektyvai nuo Kauno šokio teatro „Aura“, Vilniaus kamerinio, Klaipėdos dramos teatro iki Nacionalinio dramos teatro, Vilniaus teatro „Lėlė“, Oskaro Koršunovo ar Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrų.
 
Festivalyje vasario 28 – kovo 4 d. aktyviai dalyvaus ir VGTU „kūrybininkai“, kur jie drauge su lektoriumi Mariumi Salynu filmuos, dokumentuos ir vykdys kitas dėstytojo nurodytas užduotis.
 
Tomis dienomis lietuvišką auditoriją paįvairins ir svečiai iš užsienio: vasario 27 d. į Rokiškį atvyko dvylika šiuolaikinio teatro kūrėjų iš Prancūzijos, Anglijos, Škotijos, Egipto, Alžyro, Irano, Švedijos, JAV, Vokietijos, Vengrijos ir Bulgarijos. Šis vizitas – festivalio dalis.
 
Teatro profesionalai iš kitų šalių ne tik žiūrės lietuvių spektaklius ir bendraus su kolegomis iš Lietuvos, bet ir ves mokymus įvairioms vietinėms bendruomenėms: Utenos Dauniškio gimnazijos ir Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Romuvos padalinio moksleiviams bei Rokiškio kultūros specialistams (režisieriams, kultūrinių veiklų organizatoriams, bibliotekininkams ir pan.). Teatro režisierių, dramaturgų, prodiuserių ir aktorių mokymuose dalyvaus ir VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto studentai.
 
Socialinis kontaktas: galia ir negalia
 
 
Kūrybinių industrijų fakultetas, bendradarbiaudamas su labdaros ir paramos fondu „Algojimas“, pusę metų vykdo projektą „KITOKIA KOMUNIKACIJA – atskirties tarp neGalios ir Galios mažinimas“. Nuo 2008 m. funkcionuojantis fondas dirba su šeimomis, kuriose auga negalią turintys vaikai, nepriklausomai nuo jos lygio ir pobūdžio. VGTU Kūrybos komunikacijos katedra (KOK), kaip socialiai atsakinga, drauge su šiuo partneriu siekia keisti požiūrį į negalią. Projekte dalyvauja 5–12 metų amžiaus vaikai, įsitraukiantys į kūrybines dirbtuves, kurių metu kartu su „Algojimo“ specialistais ir VGTU dėstytojais sukuria įvairius tarpsritinio meno kūrinius, atskleidžiančius kitokios komunikacijos galimybes. Vėliau darbai bus pristatomi parodos formatu. 
 
Šis bendradarbiavimas atveria galimybę praskaidrinti vaikų dienas įtraukiant juos į kūrybą. Projekte dalyvauja VGTU Kūrybos komunikacijos katedros studentai ir lektoriai dr. Margarita Gedvilaitė-Kordušienė (šokio judesio terapijos mokymai), Marius Salynas (garsų terapijos mokymai) ir Regina Kubertavičienė (fotografijos dirbtuvės).
 
Šokio-judesio terapijos užsiėmimus vedė KOK lektorė dr. Margarita Gedvilaitė-Kordušienė ir Natalija Serova (abi yra Šokio-judesio terapijos asociacijos narės). Jie buvo skirti vaikams geriau pažinti save, pajausti ir suvokti savo kūną. Nemažai užduočių buvo skirta socialinių įgūdžių lavinimui - gebėjimui užmegzti kontaktą, rasti savo vietą grupėje. Taip pat buvo svarbu, kad vaikai tiesiog smagiai ir kūrybiškai praleistų laiką su savo bendraamžiais ir tėveliais.  Iš viso pravesti 6 užsiėmimai. Lektorėms ši patirtis taip pat buvo labai vertinga ir turininga. 
 
Vaikų tėvai labai palankiai įvertino vykdytą projektą. Apie šokio judesio terapijos užsiėmimus Liepos mama Kristina sako: „Vaikai su negalia dažniausiai ką nors veikia sėdėdami prie stalo ir mažai juda, jiems stinga fizinio aktyvumo. Todėl dažnos laikysenos problemos, raumenų suglebimas. Nėra tekę girdėti apie šokio-judesio būrelius, todėl labai apsidžiaugiau sužinojusi apie šį „Algojimo“ projektą.“ Pasak Kristinos, dukrai labai patiko būti ir judėti grupėje, ji gavo daug gerų emocijų. Jos manymu, būtų idealu, jei projektas tęstųsi. 
 
Garsų terapijos mokymus pravedė VGTU KOK lektorius Marius Salynas, apibendrinęs užsiėmimų patirtį filmu, fiksuojančiu veiksmo apylinkių vaizdus ir garsus. Dalyvavę vaikai buvo skatinami būti jautriais bet kokiam aplinkos garsiniam įspūdžiui, kuris įamžina trapų patyrimą „čia ir dabar“: tai ir praskrendančio lėktuvo ūžesys, ir varnų medyje kranksėjimas, ir pliaukšėjimas delnais, ir nerišlus gatvės triukšmas.  
 
Fotografijos dirbtuves organizavo VGTU KOK lektorė Regina Kubertavičienė, kuri fotografiją aiškino per žaidimą. Dirbtuvėse iš rudens gėrybių buvo komponuojamas natiurmortas, mokoma fotografuoti žmogaus portretą bei fiksuoti šokio judesio plastiką. „Užsiėmimui pasirūpinome įvairių vaisių bei daržovių, rudens nuspalvintų lapų. Paprašiau dalyvius išsirinkti labiausiai patikusį vaisių ir daržovę, pradėti kurti paveikslą. Kuomet projekto dalyviai sudėliojo natiurmorto komponentus – fotografavome“, - prisimena lektorė. Nemažiau kūrybos polėkio vaikai patyrė ir fiksuodami šokio momentą bei judesį, patirdami šiltą bendravimo atmosferą. 
 
Užsiėmimams pasiruošti labai padėjo išankstinė „Algojimo“ darbuotojų paskaita apie autizmą, susitikimas ir diskusijos su projekto savanoriais. Į kūrybines veikas įsitraukė ne tik mažieji „Algojimo“ globotiniai, bet ir jų mamos, sesės, broliai, kiti šeimos nariai. Todėl galima drąsiai teigti, kad projekto pridėtinė vertė buvo didesnė nei tikėtasi: vaikai pajuto kolektyvinės kūrybinės veiklos džiaugsmą,  šeimos nariai atrado naujas tarpusavio bendravimo formas, projekto vykdytojai – praplėtė socialinės atsakomybės lauko ribas.
 
Šį socialinės atsakomybės projektą kuravo VGTU KOK vedėja dr. Eglė Jaškūnienė ir Vytenis Mockus.
 
VGTU komanda - Kūrybinių industrijų turnyro "KITAS" finale
 
Gruodžio pirmą savaitę jungtinė Kazimiero Simonavičiaus universiteto, Lietuvių kalbos instituto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto komisija atrinko 10 kūrybiškiausių projektų, tarp kurių yra ir VGTU studentų. Atrinktosios komandos gruodžio 18 d. susirungs finaliniame turnyro etape ir gyvai pristatys savo idėją, atliks užduotis, atsakinės į kūrybiškus klausimus ir turės spręsti uždavinius. Turnyro nugalėtojams atiteks prizai, kurių vertė virš 1800 EUR. Finalinis konkurso etapas prasidės gruodžio 18 d. 8:30 val. Lietuvių kalbos institute Vilniuje (P. Vileišio g. 5, Vilnius).

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) pirmą kartą su Lietuvių kalbos institutu (LKI) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) Lietuvoje surengė kūrybinių industrijų turnyrą "KITAS". Į šį turnyrą buvo kviečiami visi Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentai bei moksleiviai. Projektas susilaukė labai didelio susidomėjimo, o jame pareiškė norą dalyvauti netgi iš užsienio atvykę studentai, besimokantys Lietuvoje pagal Erasmus+ programą.  Iš viso konkursas sulaukė 47 paraiškų iš 238 dalyvių. Konkursui paraiškas teikė universitetų ir kolegijų studentai bei moksleiviai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Kėdainių, Gargždų ir kitų miestų.

"KITO" dalyviai, subūrę 2-8 asmenų komandą, iki 2015 m. gruodžio 1 d. turėjo pateikti Komisijai savo kūrybinių industrijų idėjos projektą užpildydami paraiškos formą. Idėjų buvo pateikta įvairių: kūrybinio verslo idėja, socialinė akcija, inovatyvus produktas,  paslauga  ir kiti į įprastus žanrus netelpantys reiškiniai, atskleidžiantys komandos kūrybines galias ir norą nugalėti.
 
Projektą koordinuoja ir organizuoja jungtinė Kazimiero Simonavičiaus universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Lietuvių kalbos instituto komanda.

Turnyro rėmėja – Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija.

Projekto partneriai: Šiaulių universiteto Menų fakultetas, Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra, Mokyklų tobulinimo centras, Saulėtekio slėnis, knygynų tinklas Vaga, Nacionalinė Kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija.
ANTROJI JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONFERENCIJA  "MOKSLAS - LIETUVOS ATEITIS" TEMA "KŪRYBIŠKUMAS, INOVACIJOS IR KOMUNIKACIJA"
 
2017 m. balandžio 20 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas organizuoja Jaunųjų mokslininkų konferenciją „Mokslas – Lietuvos ateitis“, kurios tema – KŪRYBIŠKUMAS, INOVACIJOS IR KOMUNIKACIJA.

Tai antroji Kūrybinių industrijų fakulteto organizuojama konferencija, kurią inicijavo Kūrybos verslo ir komunikacijos katedra. Konferencijoje pranešimus skaitys Kūrybos visuomenės komunikacijos magistro studijų programos  ir Kūrybinių industrijų bakalauro studijų programos studentai.

Pagrindinis konferencijos tikslas – skatinti jaunuosius mokslininkus pristatyti savo mokslinius darbus, pasidalinti savo žiniomis ir įžvalgomis bei keistis patirtimi su VGTU akademine bendruomene.
Pagal skaitytus pranešimus jaunieji mokslininkai  rengs mokslinius straipsnius, iš kurių geriausieji bus publikuojami mokslo žurnaluose.

Konferencija vyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros rūmuose (Pylimo g. 26/1), AR-III 119 auditorijoje.
 
Konferencijos pradžia – 10 val.

Pranešimų temas ir santraukas siųsti el. paštu egle.jaskuniene@vgtu.lt. Daugiau informacijos telefonu 8-699-46399 arba šiuo adresu.
 
 
Organizacinio komiteto pirmininkė prof. dr. Virginija Chreptavičienė
Organizacinio komiteto sekretorė Birutė Monika Kiškienė
Mokslo komiteto pirmininkė doc. dr. Eglė Jaškūnienė
Mokslo komiteto sekretorė Veronika Tamulionytė  
Pirmoji Jaunųjų mokslininkų konferenciją „Mokslas – Lietuvos ateitis“, tema – KŪRYBIŠKUMAS, INOVACIJOS IR KOMUNIKACIJA
2016 m. balandžio 20 d.
 
Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas organizuoja Jaunųjų mokslininkų konferenciją „Mokslas – Lietuvos ateitis“, kurios tema – KŪRYBIŠKUMAS, INOVACIJOS IR KOMUNIKACIJA. Tai pirmoji tokia Kūrybinių industrijų fakultete organizuojama konferencija, kurią iniciavo Kūrybos verslo ir komunikacijos katedra. Šioje konferencijoje pranešimus skaitys Kūrybos visuomenės komunikacijos magistro studijų programos studentai, kartu su ūrybinių industrijų bakalauro studijų programos studentais bei absolventais.
 
Pagrindinis konferencijos tikslas –skatinti jaunuosius mokslininkus ir pristatyti teorinių ir taikomųjų tyrimų rezultatus, inicijuoti mokslines diskusijas aktualiomis kūrybiškumo, inovacijų ir komunikacijos temomis.
Pirmoji tarptautinė mokslinė kūrybinių industrijų konferencija Creative Industries and Sustainable Development
2015 birželio 25-26 dienomis 
Čia pranešimus skaitys Lietuvos bei užsienio kūrybinių industrijų sektoriaus tyrėjai bei praktikai:
 • Prof. Joseph Lampel ( Didžioji Britanija), Manchester Business School profesorius 1997 m. organizavo pirmąją tarptautinę kultūros industrijų konferenciją, prisidėjo prie daugelio kūrybinių industrijų konferencijų bei seminarų organizavimo JAV, Europoje ir Azijoje. Mokslo darbų „The Business of Culture: Emerging Perspectives in Media and Entertainment“, „The Strategy Safari“ bendraautorius.
   
 • Dr. Dmitry Milkov (Rusija), Sankt Peterburgo klasterio „Creative Space“ meno vadovas, kūrybinių industrijų plėtros centro įkūrėjas, Sankt Peterburgo valstybinio ekonomikos universiteto dėstytojas, „Peter and Paul Fortress Jazz Festival“ įkūrėjas.
   
 • Dr. Marina Guo (Kinija), Kūrybinių studijų mokyklos meno vadybos ir tarptautinių programų vadovė, John Howkings tyrimo centro direktoriaus pavaduotoja. 2012 m. Marina Guo buvo apdovanota prestižiniu Australijos vyriausybės apdovanojimu „Australian Endeavour Award“.
   
 • Henning Sejer Jakobsen (Danija), Danijos technologijos instituto ekspertas, inovatorius, Creative Idea Solution© kūrėjas.
Konferencija vyks anglų kalba.
 
Daugiau informacijos ir konferencijos programą rasite čia.
Nacionalinė mokslinė konferencija KŪRYBINGUMO DISKURSAI
2014 m. gegužės 23 d.
Ši konferencija yra pirmoji mokslinė konferencija Lietuvoje, skirta specialiai kūrybingumo temai, sutelkianti bendrai diskusijai dėstytojus, KI verslo atstovus ir KI profilio studentus. 
Organizatoriai:
VGTU KIF Kūrybos verslo ir komunikacijos katedra
STRAIPSNIAI
TARPTAUTINĖSE DUOMENŲ BAZĖSE ESANČIUOSE MOKSLO LEIDINIUOSE PASKELBTI STRAIPSNIAI
 
Thomson Reuters Web of Science duomenų bazėse referuojamuose leidiniuose, turinčiuose citavimo rodiklį
2016
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė. Continuous improvement model for creative industries enterprises development. Transformations in business & economics. Vilnius : VU leidykla. ISSN 1648-4460. Vol. 15, no. 2(37) (2016), p. 46-61.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 1.1429]
 
Vilkaitė-Vaitonė, Neringa; Papšienė, Palmira. Influence of customer loyalty program on organizational performance: a case of airline industry. Inžinerinė ekonomika. Kaunas : Technologija. ISSN 1392-2785. Vol. 27, no. 1 (2016), p. 109-116.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
2015
 
Nugaras, Justas; Ginevičius, Romualdas. The strategic assessment of networking of a higher education institution. Economic research. Pula : Taylor & Francis. ISSN 1331-677X. Vol. 28, iss.1 (2015), p. 31-44.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 1.0000]
 
2014
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė; Jančoras, Žilvinas. Dynamics of the understanding of innovation in the context of the development of traditional and creative industries. Transformations in business & economics. Vilnius : VU leidykla. ISSN 1648-4460. Vol. 13, no. 2A(32A) (2014), p. 377-396.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 1.4286]
 
2013
 
Papšienė, Palmira; Vaitkevičius Sigitas. Network model of human resource evaluation and organizational climate interaction phenomenon. Inžinerinė ekonomika. Kaunas : Technologija. ISSN 1392-2785. Vol. 24, no. 3, 2013, p. 217-225.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2012
 
Černevičiūtė, Jūratė; Strazdas Rolandas; Jančoras, Žilvinas. Development of Vilnius creative industries by promoting clustering. Transformations in business & economics. Vilnius University : Kaunas Faculty of Humanities. ISSN 1648-4460. Vol. 11, no. 2(26) (2012), p. 162-179.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 1.2857]
 
Thomson Reuters Web of Science duomenų bazėse referuojamuose leidiniuose, neturinčiuose citavimo rodiklio
2009
 
Černevičiūtė Jūratė; Žilinskaitė Viktorija. Kūrybinių industrijų raida ir meno komunikacijos samprata Lietuvoje. Filosofija. Sociologija. Vilnius : Lietuvos Mokslų akademijos leidykla.. ISSN 0235-7186. T. 20, nr. 3 (2009), p. 203-212.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 0.7143]
 
Ginevičius Romualdas; Ginevičienė, Vanda Birutė. The compliance of master’s degree studies with the economic needs of the country. Technological and economic development of economy: Baltic journal on sustainbility. Vilnius : Technika.. ISSN 1392-8619. Vol. 15, no. 1 (2009), p. 136-153.. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 1.2857]
 
2008
 
Černevičiūtė Jūratė. Kūnas vartojimo kultūroje: postmodernizmas, vartojimas, kūnas kaip prekė. Problemos. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla.. ISSN 1392-1126. priedas (2008), p. 76-86.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 0.7857]
 
Černevičiūtė Jūratė. Gyvenimo stiliaus stratifikacija, naratyvai ir sukonstruoti tapatumai. Filosofija. Sociologija. Vilnius : Lietuvos Mokslų Akademijos leidykla.. ISSN 0235-7186. T. 19, nr. 1 (2008), p. 26-34.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Mickevičius, Arūnas. G. Deleuze: kūniškoji mnemonika ir socialinės geismo mašinos. Problemos. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla.. ISSN 1392-1126. priedas (2008), p. 87-95.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2006
 
Černevičiūtė Jūratė. Demokratija ir pilietinis nepaklusnumas. Problemos. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla.. ISSN 1392-1126. priedas (2006), p. 72-82.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 0.7857]
 
Mickevičius, Arūnas. F. Nietzsche ir G. Deleuze: sėslumo simptomatika ir normandiško mąstymo akistatos =. Problemos. Vilnius : Vilniaus universiteto leidykla.. ISSN 1392-1126. T. 69 (2006), p. 62-83.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 1.5714]
 
Tarptautinių konferencijų leidiniuose, referuojamuose Thomson Reuters duomenų bazėje Proceedings
2013
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė; Morkevičius, Vaidas; Jančoras, Žilvinas; Kregždaitė, Rusnė. Collective creativity skills development in study process: insights about students teamwork. ICERI2013 Proceedings: 6th International Conference of Education, Research and Innovation Seville, Spain, 18-20 November, 2013. Spain : IATED, 2013. ISSN 2340-1095, p. 6391-6399.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2010
 
Ginevičienė, Vanda Birutė. The lessons learned from the admission of applicants to the first-stage and continuous university studies in 2009. The 6th International Scientific Conference Business and Management 2010: selected papers. May 13-14, 2010. Vol. 2. Vilnius : Technika. ISSN 2029-4441. 2010, p. 545-549.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.3571]
 
2008
 
Ginevičius, Adomas; Ginevičienė, Vanda Birutė; Podvezko Valentinas. The effectiveness of enterprise marketing system. Marketing and Management Sciences. London : Imperial College Press, 2008. ISBN 9781848165090, p. 480-483.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
2007
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Tamošauskas Povilas; Ginevičius Romualdas. The formation of a unified system of higher education in Lithuania. 11th Baltic Region Seminar on Engineering Education, Tallinn, Estonia, Jun 18-20, 2007: seminar proceedings. Clayton : UICEE, 2007. ISBN 9780732622619, p. 17-20.. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Ginevičius, Adomas; Tamošauskas Povilas. A feasibility study for the introduction of Master's degree courses into the university curriculum based on multi-criteria evaluation methods. 10th UICEE annual conference on engineering education: reinforcing partnerships in engineering education: Bangkok, Thailand, 19-23 March 2007: conference proceedings. Melbourne : UICEE, 2007. ISBN 978073262, p. 15-17.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
2006
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Ginevičius Romualdas; Korsakienė Renata; Tamošauskas Povilas. The efficiency of engineering education in English at Vilnius Gediminas Technical University. 9th UICEE annual conference on engineering education: international quality in engineering education: Muscat, Sultanate of Oman 11-15 February 2006: conference proceedings. Melbourne : UICEE, 2006. ISBN 0732622905, p. 43-46.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
Astrauskienė, Nijolė; Ginevičienė, Vanda Birutė. Inquiry-based undergraduate teaching in physics at technical universities. 5th Global Congress on Engineering Education, Polytechnic University Brooklyn, New York, United States of America, 17-21 July 2006. Melbourne : UICEE, 2006. ISBN 0732622956, p. 231-233.. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
Tvaronavičienė Manuela; Ginevičienė, Vanda Birutė. Case teaching for engineering students. 9th UICEE Annual Conference on Engineering Education: International Quality in Engineering Education: Muscat, Sultanate of Oman 11-15 February 2006: conference proceedings. Melbourne : UICEE, 2006. ISBN 0732622905, p. 139-142.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
Astrauskienė, Nijolė; Ginevičienė, Vanda Birutė. A teaching strategy to enhance the learning of fundamental science subjects at technical universities. 10th Baltic Region Seminar on Engineering Education Education: University of Szczecin, Szczecin, Poland 4-6 September 2006: seminar proceedings. Clayton : UICEE, 2006. ISBN 073262259X, p. 19-22.. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
2005
 
Tvaronavičienė Manuela; Ginevičienė, Vanda Birutė. Emigration tendencies after entering the EU: implications of a qualified worforce loss. 4th Asia-Pacific Forum on Engineering And Technology Education. Melbourne : UICEE, 2005. ISBN 0732622808, p. 115-118.. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
2004
 
Ginevičius Romualdas; Podvezko Valentinas; Ginevičienė, Vanda Birutė. A complex evaluation of the work productivity of university teaching staff. 8th Baltic Region Seminar on Engineering Education. Kaunas University of Technology, Kaunas, Lithuania, 2-4 September 2004. Clayton : Monash University, 2004. ISBN 0732622581, p. 44-46.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
Kitų tarptautinių duomenų bazių leidiniuose
2015
 
Tvaronavičienė, Manuela; Černevičiūtė, Jūratė. Technology transfer phenomenon and its impact on sustainable development. Journal of security and sustainability issues. Vilnius : Generolo J.Žemaičio LKA. ISSN 2029-7017. Vol. 5, iss. 1 (2015), p. 87-97.. [M.kr.:03S; 04S] [Aut.lankų sk.: 0.7857]
 
Krukauskienė Eugenija; Žilinskaitė-Vytienė, Viktorija. Kultūros vartojimas: meno suvokimo tyrimo įžvalgos. Santalka: filosofija, komunikacija. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 23, no. 2 (2015), p. 98-108.. [M.kr.:05S; 08S] [Aut.lankų sk.: 0.7857]
 
Kregždaitė, Rusnė. Visuminės teatro paklausos Lietuvoje modelis. Santalka. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 22, no. 2 (2014), p. 159-166.. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
Ginevičius, Romualdas; Bruzgė, Šarūnas; Ginevičienė, Vanda Birutė. State subsidies and their impact on business. Ekonomia i zarządzanie. Kleosin-Białystok : Wydawnictwo Politechniki Białostockiej.. ISSN 2080-9646. Vol. 7, iss. 3 (2015), p. 62-70.. [M.kr.:03S; 04S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Vasionienė, Vita. „Kūrybinių industrijų“ strategija sovietmečio lietuvoje: masinio vartojimo produktų pakuotės. Santalka. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 23, no. 1 (2015), p. 13-21.. [M.kr.:03H; 05S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2014
 
Černevičiūtė, Jūratė; Strazdas, Rolandas; Morkevičius, Vaidas; Jančoras, Žilvinas; Kregždaitė, Rusnė. Studentų komandinis darbas kaip kūrybingumo versle (Entrepreneurship) ugdymo priemonė. Acta paedagogica Vilnensia. Vilnius : Vilniaus universitetas. ISSN 1392-5016. 2014, Nr. 32, p. 72-86.. [M.kr.:03S; 07S; 08S] [Aut.lankų sk.: 1.0714]
 
Černevičiūtė, Jūratė; Strazdas, Rolandas. Meno inkubatorių vaidmuo, plėtojant sistemų inovacijas. Santalka. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 22, no. 2 (2014), p. 126-136.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 0.7857]
 
Černevičiūtė, Jūratė; Strazdas, Rolandas. Kūrybingumo sampratų raida : nuo genijaus į kūrybines sistemas. Santalka. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 22, no. 2 (2014), p. 113-125.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 0.9286]
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė. Blended learning model for collective creativity skills development. EDULEARN 14: 6th International conference on education and new learning technologies, Barcelona, Spain, 7-9 July, 2014. Valencia : IATED, 2014. ISSN 2340-1117, p. 1333-1341.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2013
Černevičiūtė, Jūratė; Petkutė Rūta. The role of education for sustainable development in fostering students’ innovativeness at technical universities. European integration studies: research and topicalities. Kaunas : Technologija. ISSN 1822-8402. 2013, no. 7, p. 7-13.. [M.kr.:07S; 08S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
2012
 
Nugaras, Justas. Strategic networking in the technical hei‘s of the baltic sea region. Business, management and education. Vilnius : Technika. ISSN 2029-7491. T. 10 nr. 2 (2012), p. 174-185.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
Nugaras, Justas; Radzevičienė Asta. Embeddedness into business networks. Verslo sistemos ir ekonomika. Vilnius : Mykolo Romerio universitetas. ISSN 2029-8234. 2012, No. 2(1), p. 34-46.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.9286]
 
Vilkaitė, Neringa; Papšienė, Palmira. Human resources management oriented to customer loyalty expression in Lithuanian organizations. Tiltai. Klaipėda : Klaipėdos universitetas. ISSN 1392-3137. 2012, Nr.1 (58), p. 57-69.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.9286]
 
2011
 
Černevičiūtė, Jūratė. Verslumas (entrepreneurship) kūrybinėse industrijose. Santalka. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 19, no.2 (2011), p. 8-16.. [M.kr.:03H] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Černevičiūtė, Jūratė. Pratarmė. Santalka. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 19, no. 2 (2011), p. 4-6.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
Černevičiūtė, Jūratė. Mapping Vilnius as creative city. Limes. Vilnius : Technika. ISSN 2029-7475. 2011, Vol. 4, no 1, p. 89-100.. [M.kr.:08S] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
Černevičiūtė, Jūratė. Kūrybinių industrijų raida: nuo žemėlapių link potyrių. Acta Academiae Artium Vilnensis. Kultūrinių patirčių vadyba: idėjos, tyrimai, galimybės. Vilnius : Vilniaus dailės akademijos leidykla. ISSN 1392-0316. 2011, Nr. 63, p. 21-32.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
Černevičiūtė, Jūratė. Kultūros transformacijos kūrybinėse industrijose: kaip veikia medijų kultūra. Santalka. Filosofija. Komunikacija. Vilnius : Technika.. ISSN 2029-6320. Vol. 19, nr. 1 (2011), p. 74-82.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Strazdas Rolandas. Produkto inovacijų kūrimas kūrybinių industrijų įmonėse. Santalka. Filosofija. Komunikacija. Vilnius : Technika.. ISSN 2029-6320. Vol. 19, nr. 2 (2011), p. 17-28.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.8571
 
Strazdas Rolandas; Jančoras, Žilvinas. Kūrybinio proceso valdymo priemonė "O Generatorius". Santalka. Vilnius : Technika. ISSN 2029-6320. Vol. 19, no. 2 (2011), p. 29-38.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.7143]
 
Židonis Žilvinas; Strazdas Rolandas; Vijeikis Deividas. Aukštųjų mokyklų studentų praktikų organizavimo tobulinimas ugdant praktikos vadovo (mentoriaus) kompetencijas. Viešoji politika ir administravimas. Vilnius : Mykolo Romerio universitetas. ISSN 1648-2603. 2011, T. 10, nr. 2, p. 312-324.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.9286]
 
Strazdas Rolandas; Židonis Žilvinas. Aukštasis mokslas: studentų praktinio rengimo tobulinimas. Viešasis administravimas. Vilnius : Lietuvos viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacija.. ISSN 1648-4541. 2011, Nr. 2(30), p. 84-95.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
Mickevičius, Arūnas. Ką norėjo pasakyti Friedricho Nietzsches Zaratustra: kūryba ir savikūra, arba kaip tampama tuo, kuo esi. Santalka. Filosofija. Komunikacija. Vilnius : Technika.. ISSN 2029-6320. Vol. 19, nr. 1 (2011), p. 36-44.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2010
 
Strazdas Rolandas; Bareika, Rimvydas. Produkto inovacijų kūrimo modelių tobulinimas. Mokslas – Lietuvos ateitis. Vilnius : Technika.. ISSN 2029-2341. T. 2, nr. 2 (2010), p. 97-103.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
Strazdas Rolandas; Bareika Rimvydas; Toločka, Eligijus. Kūrybiškumo skatinimo plėtojant inovacijas metodiniai aspektai. Mokslas – Lietuvos ateitis. Vilnius : Technika.. ISSN 2029-2341. T. 2, nr. 4 (2010), p. 77-82.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.4286]
 
Česiulytė Vitalija; Toločka, Eligijus; Strazdas Rolandas. Intelektinės nuosavybės apsauga farmacijos pramonėje. Mokslas – Lietuvos ateitis. Vilnius : Technika.. ISSN 2029-2341. T. 2, nr. 4 (2010), p. 62-64.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
Mickevičius Arūnas. Hanso Georgo Gadamerio filosofinė hermeneutika ir geros valios suprasti prasmė. Santalka. Filosofija. Vilnius : Technika.. ISSN 1822-430X. T. 18, nr. 1 (2010), p. 37-43.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
Nugaras, Justas; Radzevičienė Asta. Networking in the transport sector: inter-firm vs intra-firm perspective. Mokslas – Lietuvos ateitis. Vilnius : Technika.. ISSN 2029-2341. T. 2, nr. 2 (2010), p. 69-74.. [M.kr.:03T] [Aut.lankų sk.: 0.4286]
 
Papšys Arnas; Papšienė, Palmira. Žmogiškojo kapitalo alternatyva - robotai: vaizdų atpažinimo tyrimas. Jaunųjų mokslininkų darbai. Šiauliai : Šiaulių universitetas. ISSN 1648-8776. 2010, Nr. 1(26), priedas, p. 102-105.. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
2009
 
Strazdas Rolandas; Bareika, Rimvydas; Grachiov, Evgenij; Jančoras, Žilvinas; Zabielavičius Antanas. Inovacijų valdymas viešojo administravimo institucijose. Viešasis administravimas. Vilnius : Lietuvos viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacija.. ISSN 1648-4541. 2009, Nr. 3-4(23-24), p. 68-76.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Chlivickas Eugenijus; Papšienė, Palmira. Žmogiškųjų išteklių vadyba: integruotas Guest palyginimo modelis. Viešasis administravimas. Vilnius : Lietuvos viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacija.. ISSN 1648-4541. 2009, Nr. 3-4(23-24), p. 37-45.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Papšienė, Palmira; Vilkaitė-Vaitonė, Neringa. Vartotojų lojalumas kaip efektyvios žmogiškųjų išteklių vadybos rezultatas. Vadyba. Klaipėda : VšĮ Vakarų Lietuvos verslo kolegija. ISSN 1648-7974. 2009, Vol. 14, nr. 2, p. 127-134.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
Chlivickas Eugenijus; Papšienė, Palmira. Investicijos į žmogiškąjį kapitalą: sėkmės strategija. Viešasis administravimas. Vilnius : Lietuvos viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacija.. ISSN 1648-4541. 2009, Nr. 1(21), p. 39-44.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.4286]
 
2008
 
Černevičiūtė Jūratė. Jaunųjų miesto profesionalų gyvenimo stiliaus naracijos. Sociologija. Mintis ir veiksmas. Vilnius : universiteto leidykla.. ISSN 1392-3358. Nr.1 (2008), p. 90-104.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 1.0714]
 
Andriušaitienė, Daiva; Ginevičienė, Vanda Birutė; Šileika Algis. Daugiakriterinis profesinio mokymo kokybės valdymo vertinimo modelis. Verslas: teorija ir praktika. Vilnius : Technika.. ISSN 1648-0627. Vol. 9, no. 2 (2008), p. 88-96.. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2007
 
Černevičiūtė Jūratė. Gestas kaip kultūros ženklas ir civilizuotas judesys. Respectus Philologicus. Vilnius : Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas.. ISSN 1392-8295. 11(16) (2007), p. 117-123.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
Maceika, Augustinas; Strazdas Rolandas. Inovacijos viešojo administravimo institucijose. Viešasis administravimas. Vilnius : Lietuvos viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacija.. ISSN 1648-4541. 2007, Nr. 1-2(13-14), p. 61-65.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.3571]
 
Maceika, Augustinas; Strazdas Rolandas; Maciukevičienė, Liuda. Darbuotojų inovatyvumas pramonės įmonių vertybių sistemoje. Verslas: teorija ir praktika. Vilnius : Technika.. ISSN 1648-0627. Vol. 8, no. 1 (2007), p. 44-50.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
2006
 
Černevičiūtė Jūratė. Vartojimas, identitetas ir gyvenimo stilius. Filosofija. Sociologija. Vilnius : Lietuvos Mokslų Akademijos leidykla.. ISSN 0235-7186. 2006, Nr. 3, p. 20-24.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.3571]
 
Strazdas Rolandas; Zabielavičienė Irena. Inovacijų savikainos skaičiavimo sistemos metodiniai aspektai. Verslas: teorija ir praktika. Vilnius : Technika.. ISSN 1648-0627. T. 7, nr. 2 (2006), p. 89-97.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2005
 
Toločka, Eligijus; Jančiauskas, Bronius; Staškevičius Juozapas Audvydas; Strazdas Rolandas. Mechatronikos pagrindinių studijų proceso ir jo vertinimo tobulinimas. Ūkio technologinis ir ekonominis vystymas. Vilnius : Technika.. ISSN 1392-8619. T. 11, nr. 3 (2005), p. 212-219.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Tvaronavičienė Manuela. Trends and level of development: view to new eu members. Journal of Business Economics and Management. Stralsund : North-German Academy of Informatology (Stralsund).. ISSN 1611-1699. Vol. 6, no. 2 (2005), p. 113-121.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
KITUOSE RECENZUOJAMUOSE MOKSLO LEIDINIUOSE PASKELBTI STRAIPSNIAI
 
Periodiniuose ir vienkartiniuose leidiniuose
2013
 
Černevičiūtė, Jūratė; Strazdas, Rolandas; Jančoras, Žilvinas. Maping of creative industries: Vilnius case. China`s cultural industries. Hangzhou : Communication University of China. ISSN 1001-828X. Nr. 8 (2013), p. 64-69.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.4286]
 
Papšienė, Palmira. Validation of variables of human resource management by method of expert assessment. Journal of international scientific publication: economy & business. Sofija : Info Invest. ISSN 1313-2555. Vol. 7, part. 2 (2013), p. 426-433.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
Vveinhardt Jolita; Papšienė, Palmira. Problematics of application of human resource evaluation models and methods to improve public sector performance. Problems and perspectives in management. Sumy : Business Perspectives. ISSN 1727-7051. Vol. 11, iss. 1 (2013), p. 94-10.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: -5.9286]
 
2011
 
Černevičiūtė, Jūratė. Šiuolaikinio meno vartojimas Lietuvoje. Studentų tyrimas. Vieno projekto apkalta: VEKS 2009 viešųjų erdvių humanizavimo programos Neries krantinės skulptūrų istorija. Vilnius : Tarptautinės dailės kritikų asociacijos Lietuvos sekcija, 2011. ISBN 9789955942979, p. 251-256.. [M.kr.:08S] [Aut.lankų sk.: 0.4286]
 
2010
 
Černevičiūtė Jūratė. Tapatumo kūrimas populiariojoje kultūroje. Grupės ir aplinkos. Kaunas : VDU. ISSN 2029-4182. 2010, no 1, p. 17-28.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
Chlivickas Eugenijus; Papšienė, Palmira; Papšys Arnas. Žmogiškieji ištekliai: strateginio valdymo aspektai. Verslas, vadyba ir studijos'2009: mokslo darbai. Vilnius : Technika.. ISSN 1648-8156. 2010, Vol. 8, no 1, p. 51-65.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 1.0714]
 
2009
 
Černevičiūtė Jūratė. Narrative identity in Lithuania. Man - History - Values IV (as philosophical, sociological and political issues). Ostrava : University of Ostrava. ISBN 9788073687250. 2009, p. 137-145.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Papšienė, Palmira. Elektroninės paslaugos plėtojant kolegijų veiklą. Verslas, vadyba ir studijos'2008: mokslo darbai. Vilnius : Technika.. ISSN 1648-8156. Iss. 2 (2009), p. 255-266.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
2008
 
Černevičiūtė Jūratė. Kūrybinės industrijos: ženklų gamyba ir vartojimas. Acta Academiae Artium Vilnensis. Vilnius : Vilniaus dailės akademijos leidykla.. ISSN 1395-0316. 50(2008), p. 79-94.. [M.kr.:08S] [Aut.lankų sk.: 1.1429]
 
2007
 
Černevičiūtė Jūratė. Populiariosios kultūros gamyba kūrybos industrijoje. Meno aritmetika: kultūros vadyba Lietuvoje. Vilnius : Tyto alba, 2007. ISBN 9789986165927, p. 181-196.. [M.kr.:01H] [Aut.lankų sk.: 1.1429]
 
Černevičiūtė Jūratė. Kūnas, šokis ir kultūra. Tekstai ir kontekstai: transformacijų sklaida. Kaunas : VU Kauno humanitarinis fakultetas, 2007. ISBN 9789955330875, p. 19-27.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
2006
 
Černevičiūtė Jūratė. Gyvenimo stilius ir vartojimas. Inter-studia humanitatis. Šiauliai : Šiaulių universiteto leidykla.. ISSN 1822-1114. 2006, Nr. 3, p. 95-107.. [M.kr.:03S; 05S] [Aut.lankų sk.: 0.9286]
 
2005
Strazdas Rolandas; Toločka, Eligijus. Viešojo administravimo institucijų specialistų inovacinių gebėjimų ugdymas. Viešasis administravimas. Vilnius : Lietuvos viešojo administravimo lavinimo institucijų asociacija.. ISSN 1648-4541. 2005, Nr. 3-4(7-8), p. 57-63.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
1998
 
Melnikas Borisas; Jakubavičius Artūras; Strazdas Rolandas. The development of innovation activities in building construction by saving heating resources. Statyba. Vilnius : Technika.. ISSN 1392-1525. T. 4, nr. 3 (1998), p. 235-242.. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
Konferencijų pranešimų medžiagoje
2015
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė. Establishing a continuous improvement system in creative industries. Proceedings of the International Conference of Organizational Innovation (2015 ICOI), Aug. 4-6 2015, Yogyakarta, Indonesia. Florida : International Association of Organizational Innovation, 2015. ISBN 9789869074421, p. 1684-1698.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 1.0714]
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė. A systems approach for improvement of innovation development in creative industries. Proceedings of the 3rd International Conference on Innovation and Entrepreneurship (ICIE-2015), Co-hosted by The University of KwaZulu Natal and the Ethekwini Municipality. Durban, South Africa, 19-20 March 2015. Sonning Common : Academic Conferences and Publishing International Limited (ACPI), 2015. ISSN 2019-6834, p. 195-202.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
Ginevičius, Romualdas; Bruzgė, Šarūnas; Stasiukynas, Andrius; Ginevičienė, Vanda Birutė. Creating the system of indicators for evaluation of economic benefits of social projects. International scientific conference dedicated to 85th anniversary of academician I.V. Prangishvili "Information and Computer Technologies, Modelling, Control". Tbilisi : Georgian technical university. ISBN 9789941205750, p. 421-427.. [M.kr.:03S; 04S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
2014
 
Černevičiūtė, Jūratė; Strazdas, Rolandas; Šukaitytė, Renata. System innovation approach in Lithuanian film industry. 18th International conference on Cultural Economics (ACEI 2014). Montreal, Canada, June 24-27, 2014. Montreal : Association for Cultural Economics International, 2014, p. [1-14].. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 1.0000]
 
2013
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė; Jančoras, Žilvinas. Measuring of system innovation in the context of creative industry development. The 6th ISPIM Innovation Symposium – Innovation in the Asian Century. 8-11 December, 2013, Melbourn, Australia: symposium proceedings. Manchester : ISPIM, 2013. ISBN 9789522654236, p. [1-16].. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 1.1429]
 
2012
 
Černevičiūtė, Jūratė. Vilnius arts’ incubators clustering. 17th international conference on Cultural Economics (ACEI 2012). Kyoto, Japan, June 21-24, 2012. Kyoto : Association for Cultural Economics International, 2012, p. [1-13].. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.9286]
 
2011
 
Nugaras, Justas; Radzevičienė Asta; Nikitin Anton. Empirical research on inter-firm and intra-firm networking in the transport and logistics sector. Practice and research in private and public sector-11. Vilnius : MRU, 2011. ISSN 2029-7378, p. 275-283.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Ginevičius Romualdas; Podvezko Valentinas; Ginevičienė, Vanda Birutė. Многокритериальная оценка эффективности деятельности подразделений университета. Машиностроение и техносфера ХХI века: сборник трудов ХVIII международной научно-технической конференции в городе Севастополе 12-17 сентября 2011 г. Донецк : ДонНТУ, 2011. ISSN 2079-2670, p. 176-178.. [M.kr.:01P; 03S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
2009
 
Ginevičius Romualdas; Ginevičienė, Vanda Birutė. Оценка качества подготовки магистрантов. Машиностроение и техносфера ХХI века: сборник трудов ХVI международной научно-технической конференции: 14-19 сентября 2009 г. в городе Севастополе. Донецк : ДНТУ, 2009. ISBN 9667907228, p. 139-142.. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
2008
 
Jakobsen Henning Sejer; Strazdas Rolandas; Talat-Kelpšaitė Jovilė; Leontieva Anna; Holst-Jorgensen Lars. The method and effect of an education and training program in innovation compared in two different environments and cultures. Proceedings of the XIX ISPIM conference "Open innovation: creating products and services through collaboration". Manchester : ISPIM, 2008. ISBN 9789522145949, p. [1-22].. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 1.5714]
 
Ginevičius Romualdas; Ginevičienė, Vanda Birutė. Количественная оценка качества подготовки магистров. First international science conference "Knowledge society". Second international science conference for young researchers "Technical science and industrial management". (ISCKS'2008). Sozopol, Bulgaria, September 3-5, 2008. Vol. 3. Sozopol : Kowledge Society Institute, 2008.. ISSN 1313-4787, p. 8-10.. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
2007
 
Černevičiūtė Jūratė. From culture "nationalization" to consumer culture post-moderrnization. Man-History-Values III as philosophical, social, cultural, politological, historical and pedagogical phenomenon. Ostrava : REPRONIS, 2007. ISBN 8073682737, p. 335-341.. [M.kr.:05S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
Ginevičius Romualdas; Ginevičienė, Vanda Birutė. Оценка состояния магистрантуры в университетах Литвы. Машиностроение и техносфера ХХI века: сборник трудов ХIII международной научно-технической конференции: 17-22 сентября 2007 г. в городе Севастополе. Донецк : ДНТУ, 2007. ISBN 9667907228, p. 185-189.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.3571]
 
2005
 
Ginevičius Romualdas; Podvezko Valentinas; Ginevičienė, Vanda Birutė. Комплексная оценка эффективности деятельности инженерных факультетов технических университетов. Машиностроение и техносфера ХХI века. Донецк : ДонНТУ, 2005. ISBN 9667907198, p. 188-191.. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 0.2857]
 
2004
 
Ginevičius Romualdas; Podvezko Valentinas; Ginevičienė, Vanda Birutė. Quantitative evaluation of university teaching staff work efficiency. New Teaching and Learning Methods: How Effective Are They?. Valladolid, 2004. ISBN 8468888885, p. 82-93.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
2003
 
Jakubavičius Artūras; Strazdas Rolandas; Brick Padraic. Technology audit as a tool for innovation and technology transfer. Verslas, vadyba ir studijos' 2002. I tomas. Vilnius : Technika, 2003. ISBN 9986056373, p. 48-56.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
NERENCENZUOJAMUOSE LEIDINIUOSE PASKELBTI STRAIPSNIAI
 
Konferencijų pranešimų medžiagoje
2010
 
Papšienė, Palmira; Vilkaitė, Neringa. Žmogiškųjų išteklių vadybos orientavimo į vartotojų lojalumo skatinimą Lietuvos organizacijose įvertinimas. Aukštojo mokslo erdvės: iššūkiai ir galimybės. Šiauliai : Šiaulių kolegija, 2010. ISBN 9786094150142, p. 110-112.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
2009
 
Nugaras, Justas; Radzevičienė Asta. Kompiuterinio modeliavimo panaudojimas atnaujinant logistikos veiklos procesus. Verslas XXI amžiuje. Vilnius : VGTU Verslo vadybos fakultetas, 2009., p. [1-7].. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
Papšienė, Palmira; Papšys Arnas. Žmogiškasis kapitalas organizacijos valdyme. Verslas XXI amžiuje. Vilnius : Technika, 2009., p. [1-6].. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.4286]
 
2006
 
Lapinskaitė Kristina; Zabielavičienė Irena; Strazdas Rolandas. Strateginis žmonių išteklių valdymas. Mechanika, medžiagų inžinerija, pramonės inžinerija ir vadyba: 9-osios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Mokslas - Lietuvos ateitis", įvykusios Vilniuje 2006 m. balandžio 27-28 d., pranešimų medžiaga. Vilnius : Technika, 2006. ISBN 9955280492, p. 201-206.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.4286]
 
Paužolis Julius; Strazdas Rolandas; Zabielavičienė Irena. Maisto produktų pakuočių įtaka eksporto plėtotei. Mechanika, medžiagų inžinerija, pramonės inžinerija ir vadyba: 9-osios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Mokslas - Lietuvos ateitis", įvykusios Vilniuje 2006 m. balandžio 27-28 d., pranešimų medžiaga. Vilnius : Technika, 2006. ISBN 9955280492, p. 237-243.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
Salmanovičiūtė Alina; Strazdas Rolandas; Maceika, Augustinas. Kelių keleivinio transporto įmonių plėtros tendencijos ir ją lemiantys veiksniai, Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare. Mechanika, medžiagų inžinerija, pramonės inžinerija ir vadyba: 9-osios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Mokslas - Lietuvos ateitis", įvykusios Vilniuje 2006 m. balandžio 27-28 d., pranešimų medžiaga. Vilnius : Technika, 2006. ISBN 9955280492, p. 185-192.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
Burneika Mindaugas; Strazdas Rolandas; Bertašius, Donatas. Darbuotojų motyvavimo sistemos poligrafijos įmonėse tobulinimas. Mechanika, medžiagų inžinerija, pramonės inžinerija ir vadyba: 9-osios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Mokslas - Lietuvos ateitis", įvykusios Vilniuje 2006 m. balandžio 27-28 d., pranešimų medžiaga. Vilnius : Technika, 2006. ISBN 9955280492, p. 214-221.. [M.kr.:09T] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
2002
 
Strazdas Rolandas; Sivilevičius Henrikas. Medžiagų dozių apskaičiavimo, pradedant gaminti asfaltbetonio mišinį, matematinis modelis. Penktosios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Lietuva be mokslo-Lietuva be ateities", įvykusios Vilniuje 2002 m. gegužės mėn. 22 d., pranešimų medžiaga. Vilnius : Technika, 2002. ISBN 9986055229, p. 219-228.. [M.kr.:03T] [Aut.lankų sk.: 0.7143]
 
Jakubavičius Artūras; Strazdas Rolandas. Inovacijų plėtojimo mechanizmai integracijos į Europos Sąjungą kontekste. Verslas, vadyba ir studijos' 2001. Vilnius : Technika, 2002. ISBN 9986055393, p. 241-249.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.6429]
 
Strazdas Rolandas; Jakubavičius Artūras. Inovacijos - Lietuvos įmonių konkurencinio pranašumo pagrindas. Verslas, vadyba ir studijos' 2001. Vilnius : Technika, 2002, p. 201-211.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.7857]
 
2001
 
Strazdas Rolandas; Sivilevičius Henrikas. Gaminamo asfaltbetonio mišinio mineralinių medžiagų dozių masės santykio optimizavimas. 4-osios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Lietuva be mokslo-Lietuva be ateities", įvykusios Vilniuje 2001 m. gegužės mėn. 30 d. , pranešimų medžiaga ; transportas. Vilnius : Technika, 2001, p. 147-158.. [M.kr.:03T] [Aut.lankų sk.: 0.8571]
 
2000
 
Strazdas Rolandas. Verslo konsultavimo įmonės veiklos organizavimo principai. Verslas, vadyba ir studijos`99. Vilnius : Technika, 2000, p. 312-314.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
Strazdas Rolandas; Sivilevičius Henrikas. Asfaltbetonio mišinio mineralinių komponentų reikalingumo kiekio optimizavimas. Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Lietuva be mokslo-Lietuva be ateities", įvykusios Vilniuje 2000 m. gegužės mėn. 24 d., medžiaga. Vilnius : Technika, 2000, p. 88-94.. [M.kr.:03T] [Aut.lankų sk.: 0.5000]
 
Mokslo populiarinimo, meno ir kultūros leidiniuose
2013
 
Viskauskas Ridas; Černevičiūtė, Jūratė. Kūrybos verslas: reikia išmokti įtaigiai pateikti meno reiškinius /. Gedimino universitetas. Vilnius : Technika. ISSN 1392-5857. 2013, Nr. 1-2, p. 23-33.. [M.kr.:Nenurodyta] [Aut.lankų sk.: 0.7857]
 
Jučiūtė, Edita; Nugaras, Justas. Revoliucionieriaus išpažintis: mano prieštaravimas davė rezultatų. Sapere Aude. Vilnius : VGTU. ISSN 2029-4999. 2013, nr. 1(5), p. 80-89.. [M.kr.:Nenurodyta] [Aut.lankų sk.: 0.7143]
 
2010
 
Černevičiūtė, Jūratė; Kačerauskas Tomas; Martavičius, Romanas; Melnikas Borisas; Tamošauskas Povilas. Apie VGTU humanitarinę plėtrą. Gedimino universitetas. Vilnius : Technika. ISSN 1392-5857. 2010, Nr. 3, p. 21-23.. [M.kr.:Nenurodyta] [Aut.lankų sk.: 0.2143]
 
2009
 
Nugaras, Justas. Vilniuje rinkosi Europos kultūros sostinių universitetų atstovai. Gedimino universitetas. Vilnius : Technika. ISSN 1392-5857. 2009, Nr. 5, p. 16-17.. [M.kr.:Nenurodyta] [Aut.lankų sk.: 0.1429]
 
2006
 
Nugaras, Justas. Jūsų ir mūsų studentų atstovybė. Mokslas ir gyvenimas. Vilnius : Mokslas ir gyvenimas.. ISSN 0134-3084. 2006, Nr. 9, p. 20.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.0714]
 
Nugaras, Justas. Jūsų ir Mūsų Studentų atstovybė. Gedimino universitetas. Vilnius : Technika. ISSN 1392-5857. 2006, Nr. 2, p. 28.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.0714]
 
2001
 
Gečas Kastytis; Strazdas Rolandas. Modernių technologijų diegimas - sėkmingos įmonių konkurencijos pagrindas. Mokslas ir technika. Vilnius : UAB "Mokslas ir technika".. ISSN 0134-3165. 2001, nr. 10, p. 26-27.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.1429]
 
TEZĖS
 
Kituose recenzuojamuose leidiniuose
2012
 
Černevičiūtė, Jūratė. Tensions between arts and city: a case of Vilnius as European capital of culture. ‘Post’-Urbanity: Reflecting on Cultural and Social Change in Urban Spaces, Klaipeda, Lithuania, October 4-5, 2012. Klaipėda : KU leidykla, 2012. ISBN 9789955186823, p. [1].. [M.kr.:08S] [Aut.lankų sk.: 0.0714]
 
2008
 
Jakobsen Henning Sejer; Strazdas Rolandas; Talat-Kelpšaitė Jovilė; Leontieva Anna; Holst-Jorgensen Lars. The method and effect of an education and training program in innovation compared in two different environments and cultures. The XIX ISPIM annual conference "Open innovation: creating products and services through collaboration". Tours (Loire Valley), France, 15-18 June 2008: book of abstracts. Manchester : ISPIM, 2008. ISBN 9789522145932, p. 55.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.0714]
 
Ginevičius, Adomas; Ginevičienė, Vanda Birutė; Podvezko Valentinas. The effectiveness of enterprise marketing system. International Conference on Marketing and Management Sciences 2008 (ICMMS 2008). 23-25 May 2008, Hotel Amarilia, Vouliagmeni, Athens, Greece: book of abstracts. Athens : ESCMCE, 2008, p. 31-32.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.1429]
 
Ginevičius Romualdas; Podvezko Valentinas; Ginevičienė, Vanda Birutė. The multicriteria evaluation of university subdivisions. International Symposium on New Methods and Curricula in Engineering Education in a New Europe. Valladolid 14-16th October 2004. Valladolid, 2004. ISBN 8468888885, p. [1].. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.0714]
 
Nerecenzuojamuose leidiniuose
2011
 
Vilkaitė, Neringa; Papšienė, Palmira. Žmogiškųjų išteklių vadybos orientavimo į vartotojų lojalumą teorinis diskursas =. Verslas, studijos ir aš. Šiauliai : Šiaulių valstybinė kolegija, 2011. ISBN 9786094150319, p. 143-144.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.1429]
 
MONOGRAFIJOS
2015
 
Strazdas, Rolandas; Černevičiūtė, Jūratė; Jančoras, Žilvinas; Kregždaitė, Rusnė; Morkevičius, Vaidas. Macro, meso and micro factors for creative industry development: continuous improvements and system innovations. VGTU. ISSN 9786094171093, 404 p.. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 27.5000]
 
Černevičiūtė, Jūratė; Strazdas, Rolandas; Jančoras, Žilvinas; Kregždaitė, Rusnė; Morkevičius Vaidas. Kūrybinių industrijų plėtojimo kompleksiniai veiksniai: kolektyvinio kūrybingumo ugdymas. Baltijos kopija. ISSN 9786094171130, 369 p. :. [M.kr.:03S; 08S] [Aut.lankų sk.: 26.3571]
 
2011
Melnikas Borisas; Jakubavičius, Artūras; Strazdas Rolandas; Žemaitis Eigirdas. Žinių ekonomika. [D.] 2. Lietuvos inovacijų centras. ISSN 9786098058048, 271 p. :. [M.kr.:04S] [Aut.lankų sk.: 19.3571]
 
STUDIJOS
2012
 
Nugaras, Justas. The internationalisation of transport and logistics sector : networking perspective. LAP LAMBERT Academic Publishing. ISSN 9783848492008, 105 p.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 7.5000]
 
2007
 
Snitka Valentinas; Kalytis Romualdas; Miškinis Algirdas; Skyrius Rimvydas; Smailys Vytautas; Strazdas, Rolandas; Brazinskas Sigitas; Laat Alfons de; Žemaitis, Eigirdas; Jatkauskas Jonas. Lietuvos ūkio (ekonomikos) raidos įžvalga pagal regionines ir pasaulio tendencijas. VšĮ „Socialinės ir ekonominės plėtros centras, 271 p.. [M.kr.:03S; 04S] [Aut.lankų sk.: 19.3571]
 
KITOS KNYGOS IR JŲ DALYS, DISERTACIJOS
2014
 
Nugaras, Justas. Assessment of networking of higher education institution. Technika. ISSN 9786094577499, 126 p. :. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 9.0000]
 
2010
 
Černevičiūtė, Jūratė. Baletas. Choreografija. Gestas. Kūrybinės industrijos. Pantomima. Šokis. Estetikos enciklopedija. Vilnius : Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras, 2010, p. 58, 83, 211, 328-. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 0.5714]
 
2003
 
Jakubavičius Artūras; Strazdas Rolandas; Gečas Kastytis. Inovacijos. Lietuvos inovacijų centras. ISSN 9986938031, 123 p.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 8.7857]
 
Strazdas Rolandas; Jakubavičius Artūras; Gečas Kastytis. Inovacijos. Lietuvos inovacijų centras. ISSN 998693804X, 78 p.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 5.5714]
 
2000
 
Melnikas Borisas; Jakubavičius Artūras; Strazdas Rolandas. Inovacijos. Lietuvos inovacijų centras. ISSN 9986938007, 239 p. :. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 17.0714]
 
SUDARYTAS IR (AR) REDAGUOTAS MOKSLO DARBAS
2011
 
Černevičiūtė, Jūratė. Santalka : filosofija, komunikacija = Coactivity : philosophy, communication. Vol. 19, no. 2. Technika. ISBN 2029-6320, 120 p.. [M.kr.:03H] [Aut.lankų sk.: 8.5714]
 
STUDIJŲ LITERATŪRA
 
VADOVĖLIAI
2014
 
Melnikas Borisas; Jakubavičius, Artūras; Strazdas, Rolandas; Chlivickas Eugenijus; Lobanova, Liudmila; Stankevičienė, Jelena. Intelektinis verslas. Technika. ISSN 9786094576355, 456 p.. [M.kr.:03S; 04S] [Aut.lankų sk.: 31.5000]
 
MOKOMOSIOS KNYGOS
2012
 
Černevičiūtė, Jūratė. Kultūros studijos. Technika. ISSN 9786094572944, 159 p. :. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 5.6100]
 
Jančiauskas, Bronius; Maceika, Augustinas; Strazdas Rolandas; Toločka, Eligijus; Zabielavičienė Irena. Pramonės įmonių valdymas: planavimas, organizavimas, vadovavimas. Technika. ISSN 9786094571671, 312 p.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 15.2400]
 
2008
 
Strazdas Rolandas; Chlivickas Eugenijus; Jakubavičius Artūras; Jančiauskas, Bronius; Maceika, Augustinas; Staškevičius Juozapas Audvydas; Toločka, Eligijus; Zabielavičienė Irena; Žemaitis, Eigirdas. Inovacijų vadyba. Baltijos kopija. ISSN 9789955568773, 340 p.. [M.kr.:03S] [Aut.lankų sk.: 24.2857]
 
2006
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Korsakienė Renata; Tvaronavičienė Manuela. Making a successful research. Vol. 2. A collection of research resources. Technika. ISSN 9986059390, 202 p.. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 14.4286]
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Korsakienė Renata; Tvaronavičienė Manuela. Making a successful research. Vol. 1. Guide to a research process. Technika. ISSN 9986059380, 198 p.. [M.kr.:07S] [Aut.lankų sk.: 14.1429]
 
2005
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Tvaronavičienė Manuela. English for business and economics. Vol. 3. Tests. Technika. ISSN 9986059054, 146 p.. [M.kr.:04H] [Aut.lankų sk.: 10.4286]
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Tvaronavičienė Manuela. English for business and economics. Vol. 2. Reading exercises. Technika. ISSN 9986059046, 217 p.. [M.kr.:04H] [Aut.lankų sk.: 15.5000]
 
Ginevičienė, Vanda Birutė; Tvaronavičienė Manuela. English for business and economics. Vol. 1. Essential business English. Technika. ISSN 9986059038, 206 p.. [M.kr.:04H] [Aut.lankų sk.: 14.7143]
  • Puslapio administratoriai:
  • Aušra Golšanskaitė
  • Birutė Monika Kiškienė
  • Eivina Staniulytė
  • Diana Pachomovaitė
  • Vita Urbelionytė Šlekienė
  • Angelė Tamulevičiūtė
  • Justas Nugaras
  • Veronika Cicėnaitė
  • Tautvydas Parapinavičius
  • Ana Luisa Monse
  • Ramunė Uždavinytė
  • Živilė Sederevičiūtė Pačiauskienė
  • Justė Kareivaitė