Kūrybinių industrijų fakultetas VGTU teatro studijos „Palėpė" spektaklis „Kostiumas“

VGTU teatro studijos „Palėpė" spektaklis „Kostiumas“

2017-09-23 17:00 ir 19:00 val.
VGTU Architektūros rūmai, Pylimo g. 26/1

Rugsėjo 23 d., 17 ir 19 val. teatras studija "Palėpė" kviečia į spektaklį "Kostiumas", sukurtą Rėjaus Bredberio apsakymo „Nuostabus grietininių ledų spalvos kostiumas“ motyvais.
Šeši likimo nuskriausti imigrantai nuobodžiai leidžia dienas, svajodami pakeisti savo gyvenimus. Įtikinti Gomeso, ambicingo ir veržlaus kompanijos „vado“, jie nusprendžia surinkti savo turimas santaupas ir nusipirkti baltą kostiumą, kurį sutaria vilktis paeiliui. Kostiumas tampa lyg aukso paukštė – jį vilkint kiekvienam vaikinui pildosi svajonės ir troškimai.
Bet – likimo ironija – paaiškėja, jog tikrai ne kostiumas galėtų sujungti dviejų jaunuolių – Martineso ir Selijos – širdis…

Mūsų adresas: VGTU Senamiesčio rūmai, Pylimo g. 26/1

Spektakliai nemokami, laukiame Jūsų.

Norint galite iš anksto rezervuoti vietas: http://www.teatraspalepe.lt