Kūrybinių industrijų fakultetas Atvira paskaita „Žaidimais grįstų mokymosi metodų taikymas švietimo ir mokymosi procese“

2017-04-25 12:10 val.
VGTU Saulėtekio rūmai, SRK-I 211 aud. (Saulėtekio al. 11, Vilnius) Žemėlapis

Atvira paskaita Žaidimais grįstų mokymosi metodų taikymas švietimo ir mokymosi procese“(Game-based Learning: What Game Mechanics can Teach us About Education and Learning).

Lektorė Raquel Estevens (Instituto Superior Técnico, Lisabona, Portugalija) žaidimų kūrėja ir konsultantė, žaidimo technologijų taikymo ekspertė. Raquel Estevens bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis ir dizaineriais kuriančiais žaidimus, projektuoja ir kuria žaidimus bei interaktyvias istorijas, kurios naudojamos mokymosi procese ir mokslinių tyrimų lauke.

Paskaita vyks anglų kalba.

Informacija  Kūrybinių industrijų fakulteto facebook paskyroje: