Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ DIENOS
2017 m. gegužės 18-19 d.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kūrybinių industrijų fakultetas, Trakų g. 1, Vilnius
 
VGTU Kūrybinių industrijų fakultetas į vieną vietą buria kūrybinių industrijų bendruomenę: praktikus,  profesionalus, studentus ir dėstytojus, moksleivius ir mokytojus, absolventus bei visus besidominčius kūrybinėmis industrijomis ir kviečia dalyvauti KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ DIENOSE.  
 
Gegužės 18 d. , nuo 13 iki 21 val.
Kūrybinės dirbtuvės – diena skirta moksleiviams, kuomet įvairių kūrybinių seminarų ir praktinių užsiėmimų metu moksleiviai dirbs ir kurs kartu su kūrybinių industrijų profesionalais. Kiekvienas dalyvis gaus galimybę pasijusti tikru Kūrybininku. Kūrybinių dirbtuvių programoje - platus įvairių teorinių ir praktinių renginių kompleksas, orientuotas į šiuolaikinio jaunimo kultūrinių, komunikacinių, meninių, technologinių ir verslumo kompetencijų ugdymą.
 
Kūrybinių dirbtuvių programa bus skelbiama šioje svetainėje balandžio 21 d.
Registracija į Kūrybines dirbtuves nuo balandžio 24 d
 
Gegužės 19 d. , nuo 16 iki 20 val.
Ši diena, skambiu pavadinimu ,,Mama, aš – Kūrybininkas!‘‘, visiems susirinkusiems leis pasilinksminti, kaip tikram šios srities atstovui. Dalyvių lauks komandų varžytuvės dėl ypatingo prizo, įvairūs mini turnyrai. Renginio metu dalyviai galės susipažinti su Kūrybinių industrijų fakulteto studentais, dėstytojais, absolventais, pabendrauti su kitų fakultetų atstovais, Erasmus+ mainų programoje dalyvaujančiais užsienio universitetų studentais,  ir visa kūrybinių industrijų bendruomene.
 
Sekite informaciją ir susitikime! 
 
Kūrybinių industrijų fakulteto facebook paskyra