Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Jekaterina Lavrinec – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto docentė, humanitarinių mokslų daktarė. 2009 metais Jekaterina įkūrė tarpdisciplininę miesto studijų, kūrybinių bendruomeninių iniciatyvų, socialinio dizaino ir neformalaus ugdymo platformą, miesto žaidimų ir tyrimų laboratoriją Laimikis.lt. Aktyviai užsiima įvairiomis kūrybiškomis ir inovatyviomis miesto studijų praktikomis, į kurias entuziastingai įtraukia ir savo studentus. 
 
Tomas Dapšauskas – teatro aktorius, šiuolaikinio šokio atlikėjas, choreografas ir pedagogas. Vaidina ir šoka įvairiuose Lietuvos teatruose ir projektuose, taip pat aktyviai užsiima pedagogikos praktika – net šešerius metus su „Kūrybinių partnerysčių“ ir „Kūrybinių partnerysčių“ projektais  dirbo įvairiose Lietuvos mokyklose, socializacijos  centruose ir kultūrinėse organizacijose. Tomas dėsto Vilniaus dizaino kolegijoje vaidybą ir šokį būsimiesiems aktoriams. Dainų ir šokio ansamblyje Vilnencizna dirba choreografu. Ilgamečio darbo mokyklose metu Tomas sukaupė daug patirties sprendžiant įvairius iššūkius pasitelkiant kūrybos priemones, teatro, šokio metodus, žaidimus, grupės formavimo užsiėmimus. Daug patirties jis sėmėsi, dalyvaudamas lyderystės, fasilitavimo, kūrybinių žaidimų seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
Tomas Jonušas – kūrybos  projektų dėstytojas praktikas, radikalios, provokuojančios kūrybos šalininkas. 
 
Tomas Mitkus – dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas, o naktimis – konceptualiojo dizaino, grafikos, komiksų ir animacijos kūrėjas. Tomo grafikos darbų galima rasti tokiuose lietuviškuose filmuose kaip Tadas Blinda. Pradžia, Valentinas vienas, Kaip pavogti žmoną, Valentinas už durų ir ABC News amerikiečių televizijos seriale The Assets. Taip pat jis yra iliustravęs komiksą Vilko valanda: sidabras. Nuotykiai Arizonoje ir pirmąją lietuviškų istorinių komiksų seriją Leičiai. Be to, Tomas dirbo animatoriumi Teksaso (Jungtinės Amerikos Valstijos) videožaidimų kompanijoje.
Aistė Ptakauskė – autorė, režisierė ir prodiuserė, išleidusi tris prozos knygas, išvertusi kanadiečių bardo Leonardo Coheno romaną Žavūs nevykėliai, parašiusi pjesių Lietuvos ir užsienio režisieriams, netradicinėms erdvėms adaptavusi operą Everardas II – Lietuvos karalius, sukūrusi dokumentinį filmą  Pasaulio virtuvė apie imigrančių gyvenimą Lietuvoje. Už savo kūrybą ir veiklą Aistė yra pelniusi ne vieną prestižinį apdovanojimą – Augustino Griciaus premiją už geriausią metų prozos debiutą Lietuvoje, Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriaus J. Williamo Fulbrighto stipendiją, pasaulinio Moterų ekonomikos forumo apdovanojimą „Iškili moteris, kurianti visiems geresnį pasaulį” ir kt. Jau minėtas Aistės sukurtas dokumentinis filmas Pasaulio virtuvė įtrauktas į studijų programas keliuose Europos universitetuose. Nuo 2015 m. Aistė vadovauja savo pačios įsteigtai organizacijai Pasaulio virtuvė, kuri kuria socialiai atsakingo meno projektus ir organizuoja kūrybiškumo lavinimo mokymus.
 
Remigijus Ruokis – renginių ir televizijos, filmų ir reklamos režisierius, scenarijų autorius, dainų kūrėjas, kompozitorius, prodiuseris... Jis – ne Mesijas, nekaltai užmynęs ant starterio ir nebegalintis jo atleisti. Dirbantis visada, net ir miegodamas, nes sapnuose – dalis tiesos ir svajonių. Uždegantis kitus, jei jie to bent šiek tiek nori ir parodantis teisingesnį kelią, o ne tą, kurį kažkas jau parodė, tačiau galbūt tikresnį… Be jokių tabu ir išankstinių nuostatų. Mes kursime kažką naujo – naujo IŠ SVAJONIŲ PASAULIO ir tik su Jumis!
Marius Salynas – kompozitorius, kurio kuriamos muzikos didžioji dalis susijusi su naujosiomis technologijomis ir jų teikiamomis galimybėmis. Jo kuriamos kompiuterinės, elektroninės ir elektroakustinės muzikos kompozicijos išsiskiria paradoksaliu tradiciškumu, nuosaikumu ir savitai kuriamu pasakojimu. Pasak kai kurių muzikologų, kai kurie Mariaus kūriniai artimesni eskizams, kuriuose jų autorius tyrinėja instrumentų išraiškos galimybes, tembrų derinius, ieško naujų formos modelių. 
 
 
Edita Šekštelienė didžiąją savo darbo metų dalį praleido srityje, susijusioje su kūryba. Dešimt metų reklamos agentūroje, septynerius metus telekomunikacijų įmonės reklamos skyriuje, iš kurių penkerius būtent šiam skyriui ir vadovavo, na, o jau 12 metų vadovauja savo verslui, kurio kasdienė veikla – irgi aistringai pamilta kūryba. Edita jau daug metų dirba Vilniaus senamiestyje, o gyvena „kaime“, tokiu gyvenimo būdu, kaip ji pati sako, susikūrusi dvi privalomas valandas per dieną kelionėje, kurias skiria savo mintims. Taip būnant tarp miesto ir gamtos, jaučiant metų laikų kaitą, jai visuomet kyla daug naujų idėjų. Šias idėjas Edita nešiojasi su savimi tol, kol jos taip smarkiai apima jos pasaulį, kad vieną dieną ima ir užgimsta pačiais įvairiausiais pavidalais. Vienos idėjos labiau džiugina ją pačią, o kitos veikiau būna pastebėtos kitų ir taip iškeliauja į platųjį pasaulį. 
Remigijus Venckus – humanitarinių mokslų daktaras, docentas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto Pramogų industrijų katedros vedėjas. Jau keturiolika metų jis dėsto kūrybinių industrijų studijų dalykus, jaunimą moko kurti videofilmus ir eksperimentinę fotografiją. Remigijus ir pats yra fotografijos kūrėjas, rengiantis autorines parodas Lietuvoje ir užsienyje. Jis gausiai rašo apie šiuolaikinę kultūrą, meną ir medijas. Remigijaus straipsniai publikuojami kultūros leidiniuose. Jo parengtuose kritikos tekstuose pristatoma garsiausių menininkų kūryba, eksponuojama Lietuvos bei pasaulio galerijose ir muziejuose. 
Eigirdas Žemaitis – Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas nuo 2004 metų, inovacijų ir kūrybiškumo kosultantas, Lego Serious Play komandinio darbo įžaidybinimo metodo sertifikuotas fasilitatorius, aktyviai besidomintis šiuolaikinėmis žaidimų ir žaidybos praktikomis.
 
 
 
 
Rytė Žiūrienė – statybos inžinerijos mokslų daktarė. Daugiausia įkvėpimo gauna lankydamasi ir dėstydama įvairiuose universitetuose Europoje ir už jos ribų. Nuo pat pirmųjų savo studijų Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakultete Rytė yra iki ausų įsimylėjusi erdvinį modeliavimą, gražaus vaizdo kūrimą. Jai įdomu taikyti šias žinias ir įgūdžius įvairiose medijose. Rytė užaugo Dzūkijos sostinėje, todėl savo patirtimi visų pirma ji nori dalytis su savo gimtinės naująja karta.
Andrius Pulkauninkas – teatro režisierius, choreografas, aktorius, performansų atlikėjas. Scenoje dalyvauja jau nuo 1999 metų, todėl žino ne tik užkulisius, bet ir viską, kas dedasi scenos „virtuvėje“. Su teatro trupe aplankė beveik visus kontinentus – ateities maršrutams liko tik Australija ir Antarktida, o spektaklis su pingvinais vis dar kybo planuose. Gali kalbėti neužsičiaupdamas scenos temomis tol, kol praranda balsą. Vienas iš kūrybinių industrijų novatorių Lietuvoje.
  • Puslapio administratoriai:
  • Eivina Staniulytė
  • Diana Pachomovaitė
  • Vita Urbelionytė Šlekienė
  • Angelė Tamulevičiūtė
  • Justas Nugaras
  • Veronika Cicėnaitė
  • Tautvydas Parapinavičius
  • Ana Luisa Monse
  • Ramunė Uždavinytė
  • Živilė Sederevičiūtė Pačiauskienė
  • Justė Kareivaitė