Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija VGTU Kūrybinių industrijų fakultetas jungėsi prie iniciatyvos „Karjeros savaitė‘17“

2017-04-18
Balandžio 10-14 dienomis, moksleivių pavasario atostogų metu, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas jungėsi prie Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyva organizuojamos „Karjeros savaitė‘17“.
Lietuvos moksleivių sąjunga, reaguodama į moksleivių bei darbo rinkos poreikius, rengė „Karjeros savaitę‘17“, kurios metu moksleiviai turėjo galimybę pažinti dominančias profesijas, dalyvauti edukacinėse programose, įvairaus pobūdžio renginiuose, atlikti praktiką norimose įmonėse ar įstaigose.
Atvykę į VGTU Kūrybinių industrijų fakultetą, moksleiviai  turėjo galimybę pažinti profesijas, kurias aprėpia kultūrinės ir pramogų industrijos:

Balandžio 11 d. fakultete viešėjo tarptautinio dėmesio sulaukęs kūrybinių industrijų atstovas, konsultantas bei autorius David Parrish. Svečias atviros paskaitos metu pasakojo, kaip gražias kūrybines idėjas aprengti verslo strategijomis, dalinosi gerosiomis patirtimis ir pavyzdžiais kaip kūrybiškumas gali būti derinamas su verslu ir kodėl tai yra svarbu.

Kitas renginys pavadinimu „Kūrybinės industrijos ir viskas, ką turi apie jas žinoti“, buvo organizuojamas trečio kurso kūrybinių industrijų programos studenčių, kurio metu į visus moksleivių, besidominčių kūrybinėmis industrijomis, klausimus atsakė Kūrybinių industrijų fakulteto studentai bei dekanato atstovai. Studentai su moksleiviais dalinosi patirtimi apie Erasmus+ studijas ir praktiką, pristatė paskaitų metu atliktus darbus bei papasakojo apie studento kasdieną universitete paskaitų metu ir po jų.

O balandžio 13 d. Kūrybinių industrijų fakultete apsilankę mokiniai išgirdo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos prodiuserio Lauro Lučiūno pasakojimą apie Lietuvos muzikos industriją bei tai, kas lieka už kadro. Prodiuseris dalinosi savo patirtimi, įgyta dirbant su įvairiomis grupėmis ir atlikėjais, papasakojo daug įdomybių apie  vieną populiariausių pasaulyje konkursų „Eurovizija“.