Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Renginys ODISĖJA72 - 72 valandų filmų kūrimo iššūkis

Renginys ODISĖJA72 - 72 valandų filmų kūrimo iššūkis

2017-04-26
Renginys ODISĖJA72 - 72 valandų filmų kūrimo iššūkis
ODISĖJA72 – Lietuvoje atitikmenų neturintis trumpametražių filmų kūrimo iššūkis, kuriame kiekvieną dalyvaujančią komandą kviečiame sukurti trumpametražį filmą per 72 valandas.

Geriausių filmų autoriai bus apdovanojami vertingais prizais, kurie paskatins kurti naujus audiovizualinius projektus. Dalyvavimas iššūkyje nėra ribojamas jokiais amžiaus, išsilavinimo ar gyvenamosios vietos kriterijais, todėl iššūkį priimti kviečiami visi kino, video, animacijos, audiovizualinių menų entuziastai bei savo darbus jau kuriantys jaunieji profesionalai!

Renginys nemokamas, dalyvių skaičius ribotas. Registruokite komandas iki balandžio 30 d., o atrinktos dalyvauti bus paskelbtos gegužės 1-2 d.

Registracija www.odiseja72.lt.