Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Renginių inžinerijos programos Globėjų tarybos nariai susitiko ir su fakulteto dėstytojais aptarė studijų įgyvendinimą

2017-11-14

2017 m. lapkričio 8d. VGTU Kūrybiškumo ir inovacijų centre "Linkmenų fabrikas" vyko Renginių inžinerijos studijų programos Globėjų tarybos susitikimas su studijų programos komiteto nariais, studijų programoje dėstančiais dėstytojais ir Kūrybinių industrijų fakulteto dekanato nariais. Susitikime buvo aptartas studijų programos įgyvendinimas, kylantys iššūkiai, socialinių partnerių vaidmuo studijų procese, planuojamos bakalauro baigiamųjų darbų įgyvendinimo procedūros, išsamiai aptarti studijų dalykų, teorijos ir praktikos kokybės klausimai.