Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Paskaitas skaitys VGTU Tarptautinėje savaitėje dalyvaujantys dėstytojai iš garsių pasaulio universitetų

2017-04-21
Balandžio 24-28 dienomis, Vilniaus Gedimino technikos universitete vyksta Užsienio ryšių direkcijos organizuojamas tarptautinis renginys „Tarptautinė savaitė 2017“, kuriame dalyvaus per 30 dalyvių iš skirtingų pasaulio universitetų.

Kviečiame dalyvauti tarptautinės savaitės metu vyksiančiose atvirose paskaitose ir diskusijose.

2017 m. balandžio 25 d., antradienį, 12.10 val. SRK-I 211, Saulėtekio rūmai
Atvira paskaita Žaidimais grįstų mokymosi metodų taikymas švietimo ir mokymosi procese“(Game-based Learning: What Game Mechanics can Teach us About Education and Learning).
Lektorė Raquel Estevens (Instituto Superior Técnico, Lisabona, Portugalija) žaidimų kūrėja ir konsultantė, žaidimo technologijų taikymo ekspertė. Raquel Estevens bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis ir dizaineriais kuriančiais žaidimus, projektuoja ir kuria žaidimus bei interaktyvias istorijas, kurios naudojamos mokymosi procese ir mokslinių tyrimų lauke.
Paskaita vyks anglų kalba.
Informacija  Kūrybinių industrijų fakulteto facebook paskyroje:

2017 m. balandžio 26 d., trečiadienis,  14.30 val.SRA-II 08, Saulėtekio rūmai
Atvira paskaita “Mišrusis mokymasis Kinijoje: charakteristika, problemos ir perspektyvos” (The Characteristics, Problems and Prospects of Blended Learning in China: Based on the Survey of Seven Blended Courses)
Lektorė Ding Yang, profesorė iš 43-ią vietą pasaulyje pagal populiariausią QS reitingą užimančio Fudano universiteto Kinijoje. Atviros paskaitos metu mišraus mokymosi (blended learning) ekspertė pristatys Fudano universitete, Kinijoje atlikto tyrimo rezultatus, diskutuos apie efektyvesnio mišraus mokymosi plėtrą ir galimybes.
Paskaita vyks anglų kalba.
Informacija Kūrybinių industrijų fakulteto Facebook paskyroje:

2017 m. balandžio 27 d., ketvirtadienis, 12.10 val. SNR-I 4.3a, Senamiesčio rūmai
Atvira paskaita „Play the Story: When Games and Narrative are a Match“.
Lektorė Raquel Estevens (Instituto SuperiorTécnico, Lisabona, Portugalija) žaidimų kūrėja ir konsultantė, žaidimo technologijų taikymo ekspertė.  Raquel Estevens bendradarbiauja su įvairiomis įmonėmis ir dizaineriais kuriančiais žaidimus, projektuoja ir kuria žaidimus bei interaktyvias istorijas, kurios naudojamos mokymosi procese ir  mokslinių tyrimų lauke.
Paskaita vyks anglų kalba.
Informacija Kūrybinių industrijų fakulteto Facebook paskyroje:

Balandžio 28 d., penktadienis, 10 val., Kūrybinių industrijų fakultetas, Atlantų salė
Kūrybinių industrijų fakultetas savo dėstytojus kviečia į edukologinį metodologinį seminarą, kurį ves Fudano universiteto (Kinija) profesorė Ding Yang. Susitikimo tema – „Blended Learning (Mišrus mokymasis)“.