Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Mišraus mokymosi ekspertė iš Kinijos dalinosi patirtimi

Mišraus mokymosi ekspertė iš Kinijos dalinosi patirtimi

2017-04-28
Mišraus mokymosi ekspertė iš Kinijos dalinosi patirtimi
Balandžio 28 d. VGTU Kūrybinių industrijų fakultete vyko edukologinis metodologinis seminaras „Mišrus mokymasis“ (Blended Learning), kurį vedė VGTU tarptautinėje savaitėje dalyvaujanti Kinijos Fudano universiteto, užimančio 43-ią vietą pasaulyje pagal populiariausią QS reitingą, profesorė Ding Yang.
Susitikimo metu mišraus mokymosi ekspertė pristatė Fudano universitete, Kinijoje atlikto tyrimo rezultatus, su seminaro dalyviais diskutavo apie efektyvesnio mišraus mokymosi plėtrą ir galimybes.
Vykęs seminaras yra Kūrybinių industrijų fakulteto organizuojamo edokologinių metodologinių seminarų "Erdvė edukaciniam augimui" ciklo dalis.