Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Kviečiame jaunuosius mokslininkus dalyvauti konferencijoje

Kviečiame jaunuosius mokslininkus dalyvauti konferencijoje

2017-03-20
Kviečiame jaunuosius mokslininkus dalyvauti konferencijoje
2017 m. balandžio 20 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas organizuoja antrąją jaunųjų mokslininkų konferenciją „Mokslas – Lietuvos ateitis“, kurios tema – KŪRYBIŠKUMAS, INOVACIJOS IR KOMUNIKACIJA.
Pagrindinis konferencijos tikslas – skatinti jaunuosius mokslininkus pristatyti savo mokslinius darbus, pasidalinti savo žiniomis ir įžvalgomis bei keistis patirtimi su VGTU akademine bendruomene.
Konferencijos teminės kryptys:

• Kūrybiškumas ir inovacijos
  • Kūrybinės industrijos: kūrybingumo komunikacija
  • Naujoji  komunikacija
  • Kitos kūrybinių ir pramogų industrijų bei kūrybos visuomenės aktualios temos.

Maloniai kviečiame Kūrybinių industrijų fakulteto magistrantus ir bakalauro studijų programų studentus dalyvauti šioje konferencijoje ir skaityti pranešimus. Pagal juos jaunieji mokslininkai galės parengti mokslinius straipsnius, iš kurių geriausieji bus atrinkti ir publikuojami mokslo žurnaluose.
Konferencijoje dalyvavusiems pranešėjams bus išduodami pažymėjimai.

Pranešimo temą ir jo santrauką būtina atsiųsti iki 2017 m. balandžio 14 d. Birutei Monikai Kiškienei, el. p. birute-monika.kiskiene@vgtu.lt.

Konferencijos klausytojo be pranešimo registracija  – iki 2017 m. balandžio 18 d.

Daugiau informacijos – telefonu (8 5)  237 0694 arba el. p. birute-monika.kiskiene@vgtu.lt.

Konferencija vyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros rūmuose (Pylimo g. 26/1), AR-III 119 auditorijoje. Konferencijos pradžia – 9.00 val.

Organizacinio komiteto pirmininkė prof. Virginija Chreptavičienė
Organizacinio komiteto sekretorė Birutė Monika Kiškienė