Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Kūrybinių industrijų fakulteto „Atvirų durų diena kolegijoms“

Kūrybinių industrijų fakulteto „Atvirų durų diena kolegijoms“

2017-04-28
Kūrybinių industrijų fakulteto „Atvirų durų diena kolegijoms“
Gegužės 5 d., penktadienį,  11 val., Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas organizuoja renginį „Atvirų durų diena kolegijoms“, skirtą Lietuvos kolegijų studentams ir absolventams, kolegijų administracijų atstovams, siekiant supažindinti kolegijų absolventus su tolimesnėmis studijų ir karjeros galimybėmis.

Renginys vyks  Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybiškumo ir inovacijų centre,  "Linkmenų fabrikas" (Linkmenų g. 28, 08217 Vilnius).

Informacija apie renginį: Facebook  https://www.facebook.com/events/1903829479831298/ bei Kūrybinių industrijų fakulteto svetainėje.

Renginio programa čia.