Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija KIF - vienas iš tarptautinės konferencijos Florencijoje organizatorių

KIF - vienas iš tarptautinės konferencijos Florencijoje organizatorių

2017-03-17
KIF - vienas iš tarptautinės konferencijos Florencijoje organizatorių
Profesorius Tomas Kačerauskas 2017 m. kovo 13–14 d. lankėsi Florencijoje, kur dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Kūrybinė visuomenė: idėjos, problemos ir koncepcijos“ ir plenarinėje sesijoje skaitė pranešimą apie kūrybinės visuomenės paradigmas, kylančias iš skirtingų mokslinių mokyklų.
Florencija – Europos renesanso lopšys, į kurį turistai iš viso pasaulio plūsta pasigrožėti Mikelandželo skulptūromis ir S. Botičelio tapyba. Miestą garsina ne tik galerijos, bet ir didingi rūmai, įstabios bažnyčios, jaukūs parkai. Šioje nuostabioje vietoje surengta tarptautinė konferencija, kurią organizavo VGTU Kūrybinių industrijų fakultetas ir R. del Bianco fondo tarptautinis institutas „Life Beyond Tourism“.
Konferencija skirta kūrybingumo tyrinėjimams iš filosofinės, psichologinės, sociologinės, geografinės, kultūrologinės, ekonominės, vadybinės perspektyvų. Konferencijoje dalyvavo pranešėjai iš 15 šalių ir 5 žemynų, jos internetinį puslapį aplankė apie 12 000 žmonių.