Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Įvadinės paskaitos Kūrybinių industrijų fakulteto pirmakursiams

Įvadinės paskaitos Kūrybinių industrijų fakulteto pirmakursiams

2017-09-04
Įvadinės paskaitos Kūrybinių industrijų fakulteto pirmakursiams

Kūrybinių industrijų fakulteto pirmojo kurso studentams įvadinės paskaitos į studijas VGTU ir fakultete vyks:

Rugsėjo 4 d., pirmadienis, 14:30 val. 119 aud. Kūrybinių industrijų fakultete (Trakų g. 1)
Viskas apie Universitetą: svarbiausi faktai, studijos, bendruomenė.

Rugsėjo 5 d., antradienis, 10:20 val. 119 aud. Kūrybinių industrijų fakultete (Trakų g. 1)
Universitetinės studijos: ko tikėtis? Studijų procesas, akademinė pagalba, grįžtamasis ryšys, meno ir sporto galimybės, Linkmenų fabrikas.

Rugsėjo  12 d., antradienis, 10:20 val. 119 aud. Kūrybinių industrijų fakultete (Trakų g. 1)
Mokymosi universitete specifika: Kaip sėkmingai studijuoti

Lapkričio 14 d., antradienis, 10:20 val. 119 aud. Kūrybinių industrijų fakultete (Trakų g. 1)
Sesija, atsiskaitymai, perlaikymai ir rotacija. Studentų atstovavimas. Dalinės studijos ir praktikos užsienyje. Informacijos paieška ir naudojimas