Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Išskirtinė proga studentams: ieškomas Holivudo aktorės asistentas

Išskirtinė proga studentams: ieškomas Holivudo aktorės asistentas

2017-02-15
Išskirtinė proga studentams: ieškomas Holivudo aktorės asistentas
Gastrolėms į Lietuvą atvyksta populiari autorė, aktorė ir lektorė iš Holivudo Kimlė Smit (Kimleigh Smith).
K.Smit skaito paskaitas žymiausiuose JAV universitetuose vaidina populiariausiuose Holivudo serialuose („Mentalistas”, „Ligoninės priimamasis”, „Kaulai”, “Įstatymas ir tvarka: Los Andželas” ir kt.), o sausį pasaulio kino teatruose pasirodė vaidybinis filmas „Atradimas“ (The Discovery), kuriame K.Smit nusifilmavo kartu su Robertu Redfordu.

Kovo 8 dieną, Vilniuje įvyks tarptautinė K. Smit monospektaklio T-O-T-A-L-L-Y! premjera. Kūrybinių industrijų fakulteto studentai turi išskirtinę progą  dalyvauti atrankoje ir tapti Holivudo aktorės asistentu vienai dienai, aktorės gastrolių Vilniuje metu, š.m. kovo 8 d.
Kviečiame registruotis iki vasario 21 d. Kandidatai bus kviečiami pokalbiui su gastrolių organizatoriais.

Daugiau informacijos apie gastroles http://www.pasauliovirtuve.org/