Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Fakultete lankosi ir paskaitas skaito profesorius iš Kolumbijos

Fakultete lankosi ir paskaitas skaito profesorius iš Kolumbijos

2017-11-16
Fakultete lankosi ir paskaitas skaito profesorius iš  Kolumbijos
Šių metų lapkričio 13 - 17 dienomis, pagal Erasmus+ dėstymo mobilumo programą Kūrybinių industrijų fakultete lankosi ir studentams paskaitas skaito Kolumbijos universiteto Pontificia Universidad Javeriana (angl. Pontifical Javeriana University, liet. Pontificia Javeriana universitetas), Filosofijos katedros profesorius, žymus Lotynų Amerikos komunikacijos teoretikas ir praktikas dr. Francisco Sierra Gutierrez. Vizituojantis profesorius skaitys paskaitų kursą "Komunikacijos filosofija" fakulteto magistrantams ir Kūrybinių industrijų bakalauro studijų programos studentams. Vizito metu taip pat vyksta profesoriaus F. Sierros susitikimai su Fakulteto dekane doc. dr. Živile Sederevičiūte - Pačiauskiene, prodekanais, profesorių priimančios Filosofijos ir kultūros studijų katedros darbuotojais. Susitikimo metu bus aptariamos  Kūrybinių industrijų fakulteto ir Bogotos Pontificia Javeriana universiteto bendradarbiavimo galimybės studijų, mokslo, leidybos, projektų ir kt. srityse.
Lapkričio 14 d., antradienį ir lapkričio 16 d. ketvirtadienį profesorius dr. Francisco Sierra Gutierrez skaitys paskaitų kursą „Komunikacijos filsosfija“.
  • Lapkričio 14 d., antradienis
18.10  - 21.00 val. SNR-III 222 auditorija, Kūrybinių industrijų fakultetetas (Trakų g. 1)

• Lapkričio 16 d., ketvirtadienis
10.20 – 11.55 val. SNR-I 4.20 auditorija,  Kūrybinių industrijų fakultetetas (Trakų g. 1)
12.10 – 13.45 val. SNR-I 4.20  auditorija, Kūrybinių industrijų fakultetetas (Trakų g. 1)

Lapkričio 16 d., ketvirtadienį, 13.45 val. Filosofijos ir kultūros studijų katedroje, SNR-II 102 kab. vyks profesoriaus dr. Francisco Sierra Gutierrez susitikimas ir diskusija su katedros ir  fakulteto dėstytojais.

Maloniai kviečiame dalyvauti paskaitose ir susitikimuose su profesoriumi dr. Francisco Sierra Gutierrez.