Kūrybinių industrijų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Erasmus+ studijos: daugiau galimybių studentams!

Erasmus+ studijos: daugiau galimybių studentams!

2017-09-12
Erasmus+ studijos: daugiau galimybių studentams!
Erasmus+ studijų mainai ES ir ne ES šalyse 2017/2018 a. m. pavasario semestrui.
Kviečiame dalyvauti Erasmus+ studijų atrankoje ir vykti studijoms / baigiamojo darbo rašymui į užsienio universitetus. Atrankoje gali dalyvauti II, III, IV kurso bakalaurai ir magistrantūros studijų studentai ir ištęstinių studijų studentai.
Paraiškas gali teikti ir studentai, anksčiau jau dalyvavę Erasmus+ programoje, jeigu dar nėra viršiję maksimaliai galimų 12 Erasmus+ mobilumo mėnesių.
Paraiškos teikiamos:
  • www.manovgtu.lt -> Tarptautinės galimybės -> Studijų mainai -> Teikti paraišką

Studijoms ne ES šalyse pagal dvišalius mainus 2017/2018 a. m. pavasario sem.
Kviečiame laimėti VGTU stipendiją studijoms pagal dvišales sutartis ne ES šalyse 2017–2018 m. m. pavasario semestrui. Elektroninė registracija vyksta iki rugsėjo 30 d.
Paraiškas gali teikti 2–3 kurso bakalauro ir 1 kurso magistrantūros studijų studentai, studijų mainams pagal dvišales sutartis 2016–2017 m. m. pavasario semestrui Pietų Korėjoje, Malaizijoje ir Taivane.
Paraiškos teikiamos:

Daugiau informacijos ir studentų sėkmės istorijos Erasmus + studijų metu

Informacija taip pat Kūrybinių industrijų fakulteto Facebook paskyroje

Erasmus+ studijų mainų ir praktikos klausimais kreiptis į fakulteto Erasmus koordinatorę Angelę Tamulevičiūtę, Kūrybinių industrijų fakultetas, Trakų g. 1, 204. Telefonas (8 5) 251 2365. El. paštas angele.tamuleviciute@vgtu.lt